Apartamenty w willach miejskich

O Inwestycji

SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW WARSZAWA WAWER

Jeżeli szukasz dla siebie zacisznego zakątka do zamieszkania z dala od gwaru miasta, mamy dla ciebie wspaniałą propozycję. Sosnowa Polana to nowe, kameralne apartamenty w Warszawie na Wawrze. Zostały stworzone z myślą o wymagających mieszkańcach – dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i wysokiemu standardowi wykończenia dają całkowite poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Deweloperem odpowiedzialnym za realizację osiedla jest OAZA DEVELOPMENT.

 

Sosnowa Polana jest otoczona malowniczymi lasami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, które są idealnym miejscem do rekreacji i relaksu zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. To doskonała przestrzeń do spacerów, biegania, jazdy na rowerze, a zimą do biegów narciarskich. W okolicy osiedla Sosnowa Polana znajdują się także przystanki autobusowe i kolejki miejskiej, które zapewniają szybki dojazd do miasta. Dzięki budowie obwodnicy Warszawy i mostu Wawer-Wilanów, jest to niezwykle przyszłościowa lokalizacja. Osiedle udostępnia także rozbudowaną infrastrukturę – przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły, przychodnie, sklepy.

Osiedle Sosnowa Polana składa się z 6 budynków, z których każdy posiada po cztery dwupoziomowe i trzy poziomowe mieszkania. Wszystkie z nich zostały wyposażone w tarasy z wyjściem na ogród na parterze lub balkony na piętrze, duże okna wpuszczające do wnętrza odpowiednią ilość światłą oraz w kominki tworzące przytulną atmosferę. Istnieje możliwość dokonania dowolnej aranżacji pomieszczeń. Do każdego z apartamentów przynależy miejsce garażowe i istnieje możliwość wykupu przypisanych miejsc postojowych na terenie osiedla. Jego teren dla poprawy bezpieczeństwa zostanie zamknięty i będzie chroniony 24 godziny na dobę.

Ceny mogą być negocjowane. Nasi pracownicy zaprezentują ofertę, doradzą i pomogą w przeprowadzeniu formalności.

 

Sosnowa Polana to spełnione marzenia, dlatego jeżeli zależy ci na zamieszkaniu w malowniczym zakątku blisko Warszawy, zapraszamy serdecznie!